Dantų gydymas Šiauliuose

Grožis ir sveikata visais laikais buvo ir yra neatsiejami vienas nuo kito. Visi sutiksite, jog sveiki dantys ir graži šypsena puošia kiekvieną žmogų, pakelia jo pasitikėjimą savimi. Deja nutinka įvairių situacijų, kai dantys praranda savo estetinę išvaizdą bei funkcionalumą. Tai pasireiškia šypsenos slėpimu, negalėjimu kokybiškai sukramtyti maistą. Nelaukite, kol problema taps tokia didelė ir paveiks jūsų gyvenimo kokybę. Tad pats laikas pasirūpinti savo dantų priežiūra jau šiandien. Šiauliuose pačiame centre įsikūrusi RG klinika vienija didelę patirtį turinčius puikius specialistus – savo srities profesionalus, kurie yra atsidavę savo darbui. Naujausios žinios ir modernios technologijos suteikia mums galimybę pasirūpinti kiekvieno paciento šypsena ir rasti geriausius sprendimus, net ir labai sudėtingose situacijose.

RG klinikoje siūlomas ypač platus odontologinių paslaugų spektras leidžia pasiekti geriausių ilgalaikių rezultatų. Dantų taisymui naudojame visame pasaulyje pripažintas medžiagas ir modernias technologijas, leidžiančias užtikrinti nepriekaištingą estetinį vaizdą.

Pirmo vizito metu:

• įvertiname dantų, senų plombų bei gleivinės būklę
• atliekame reikalingą rentgenologinį ištyrimą
• problemas fiksuojame fotoaparatu arba intraoraline kamera bei aptariame su pacientu
• esant sudėtingiems atvejams darome bendras konsultacijas su klinikos specialistais
• po išsamaus ištyrimo ir įsiklausymo į paciento norus ,yra sudaromas gydymo planas, kuris pacientui būtų optimaliausias ir geriausias.