Dantų balinimas kapomis ir lazeriu

Balti dantys ir žavi šypsena – tai grožis ir pasitikėjimas savimi. Vis dėlto, ne visus mus gamta apdovanojo dailia šypsena, o laikui bėgant dantų spalvos pakitimus lemia ir įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, genai, gyvenimo įpročiai, nepakankamai gera dantų priežiūra. Šiuolaikinė odontologija siūlo puikią išeitį – dantų balinimą, kuris leis džiaugtis dailia ir akinančiai balta šypsena. Tai neskausminga ir neinvazinė procedūra, kurios metu, dažniausiai naudojant vandenilį ar karbamido peroksidą, pašviesinamas viršutinis danties sluoksnis.


„RG klinikoje“ atliekamas dantų balinimas kapomis ir lazeriu. Dantų balinimas lazeriu – tai vienas populiariausių ir saugiausių metodų susigrąžinti baltą šypseną. Dantų balinimui naudojame vieną moderniausių lazerių „Biolase Epic C“. Šis lazeris yra pelnęs ne vieną apdovanojimą, į naudojamą balinimo medžiagą įeina specialus pigmentas, kuris apsaugo nervą nuo perkaitimo ir maksimaliai sumažina dantų jautrumą po balinimo procedūros. Atlikus išsamią apžiūrą bei konsultaciją, parenkamas optimaliausias balinimo metodas. Kad rezultatas būtų ypač ilgaamžis, kai kada abu metodai derinami kartu. T.y. atlikus dantų balinimą lazeriu, pagaminamos balinimo kapos, palaikančios dantų baltumą. Jas užtenka naudoti 1-2 kartus per metus.

  • Dantų balinimas kapomis ir lazeriu
  • Dantų balinimas kapomis ir lazeriu

Kodėl verta balinti dantis lazeriu?

Šiuolaikinė odontologija siūlo ne vieną dantų balinimo metodą. Įvertinę įvairių metodų privalumus ir trūkumus, „RG klinikos“ pacientus kviečiame rinktis lazeriu atliekamą procedūrą. Tai vienas moderniausių metodų kurti šypsenos estetiką. Balinimas yra greitas ir paprastas, nereikalauja papildomų paciento pastangų, užtikrina komfortą. Rezultatai yra pastebimi iškart, be daugybės pakartotinų procedūrų. Pagrindiniai balinimo lazeriu privalumai:
• modernus ir pažangus metodas leidžia pasiekti norimą rezultatą greitai ir saugiai;
• balinant dantis lazeriu yra naudojama speciali apsauga;
• suteikiamas ilgalaikis baltų dantų efektas;
• tai vienintelis būdas pasiekti giluminį balinimo efektą saugiai.

Balinant dantis lazeriu yra naudojamas specialus gelis, kurį aktyvuoja lazeris. Siekiant apsaugoti dantenas, jos padengiamos specialia apsaugine medžiaga. Balinant dantis lazeriu naudojamos neutralaus rūgštingumo medžiagos, tad šis metodas nekenkia dantims ir nekeičia emalio struktūros. Kiekvienam pacientui „RG klinikos“ specialistai procedūrą planuoja individualiai, atsižvelgdami į emalio storį, dantų struktūrą, natūralų dantų atspalvį ir kt., o tai leidžia pasiekti itin gerų rezultatų nekenkiant dantims.

Kaip prižiūrėti dantis po balinimo?

Dantų balinimo efektyvumas priklauso ir nuo pacientų. Prasta burnos higiena pagreitina dantų atspalvio pokyčius, todėl nesirūpinant balintais dantimis procedūrą kartais reikės pakartoti. Po procedūros suteikiama išsami informacija apie dantų priežiūrą, kiekvienam pacientui duodama atmintinė.


Iš karto po balinimo procedūros rekomenduojama vengti, o geriausia visiškai atsisakyti, skysčių ir maisto produktų, kurie turi dažomųjų savybių. Dažantys produktai gali pabloginti galutinį dantų balinimo lazeriu rezultatą. Taip pat venkite kontrastingai šalto ir karšto maisto pirmąją parą po procedūros, nes gali pasireikšti dantų jautrumas. Žinoma, rekomenduojama pirmąją parą po balinimo atsisakyti ir žalingų įpročių: rūkymo bei alkoholio vartojimo.


Vėliau balintų dantų priežiūra yra įprasta: būtina rūpintis gera burnos higiena, valyti ne tik dantis, bet ir liežuvį, tarpdančius. Kuo geriau rūpinsitės savo dantimis, tuo ilgiau galėsite džiaugtis balta šypsena.

Dantų balinimas lazeriu: kaina

Dantų balinimo lazeriu kainą atperka greitas rezultatas ir patogumas. Balta šypsena galite džiaugtis iš karto po procedūros, kuri trunka vos vieną valandą laiko! Norėdami sužinoti daugiau, spauskite „Sužinoti kainą“.